Spring naar bijdragen

De drie eenheid is een terechte afleiding uit de bijbel


Aanbevolen berichten

4 uur geleden zei Fundamenteel:

Verheug u Tomega, Israel gaat vernietigd worden en daarna is het definitief voorbij voor de joden.

En dan hoeven wij daarover ook geen tweestrijd meer te voeren. Dan kunnen we weer kumbaya zingen

Jawel, dat denk ik ook. De grote oorlog tegen de joden is na de tweede wereldoorlog gewoon doorgegaan. Destijds stonden er wachters van het kwaad op de transen met de wapens naar binnen gericht, en nu staan er wachters op de transen met de verkeerde moraal naar binnen gericht. Israël is een wereldghetto van de joden geword4n, waar het joodse geloof geen zegen en geen bescherming staat te wachten. Want het is nief in onderwerping aan God en zelfs niet aan het joodse geloof.

En al het andere van regering en politiek en emoties van het moment, inclusief jouw ziekelijke ongeestelijke haat tegen de stam waarop het christendom is greënt is pure misleiding. Jouw haat is gericht tegen de religie en tegen het volk als zodanig.

God is echter niet verslagen en niet dood.. Daarom zal te dier tijd het kumbaya in de hemel gezongen worden.

De hartgrondigheid waarmee je Hitlers ideaal verheerlijkt, is inmiddels zodanig concreet dat ook jij eraan bijdraagt dat elke deelnemer zich rot zou moeten schamen die jouw ideologische drijvingen platform biedt. Waaronder ikzelf.

Maar tegelijk ben je het meest sprekende bewijs hier dat als de zwijgende meerderheid niet ingrijpt, de toekomst in handen wordt gelegd van het kwaad dat bewijsbaar terecht het meest werd gevreesd.

4 uur geleden zei Fundamenteel:

Israel gaat vernietigd worden.

Jouw woorden zijn een profetie dat het christendom vernietigd gaat worden. Gelukkig dan maar, dat je geen christen bent, en een valse profeet.

bewerkt door Tomega
Link naar bericht
Deel via andere websites
  • Antwoorden 875
  • Created
  • Laatste antwoord

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dit is toch malle praat, vind je ook niet Breuk?  Toen de Geest van God boven het water zweefde, denk je dat God Zelf toen thuis bleef?  Waar dat ook moge zijn?  Het is een wijze van uitdrukken.   Als

Ja hoor, alle niet JG bijbelvertalers zien het fout 😀 Kolossenzen 1:15 zegt: “Hij is het beeld van de onzichtbare God, de eerstgeborene van de hele schepping.” Deze tekst wordt vaak aan

Maar Nicodemus was wel bereid om te leren. Laat het los Nick.

Posted Images

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gast
Antwoord op deze discussie...

×   Plakken als rijke tekst.   Opmaak herstellen

  Er zijn maximaal 75 emoticons toegestaan.

×   Je link is automatisch geïntegreerd.   In plaats daarvan als link tonen

×   Je voorgaande bijdrage is hersteld.   Tekstverwerker leegmaken

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen in vanaf URL.


×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies op je apparaat geplaatst om de werking van deze website te verbeteren. Je kunt je cookie-instellingen aanpassen. Anders nemen we aan dat je akkoord gaat. Lees ook onze Gebruiksvoorwaarden en Privacybeleid