Spring naar bijdragen

Fundamenteel

Members
  • Aantal bijdragen

    19.865
  • Geregistreerd

Over Fundamenteel

  • Rang
    CrediOrca

Recente profielbezoeken

23.869 profielweergaven
  1. Hoe kan een wappie die vanzelfsprekende patronen ziet zoiets antwoorden aan plebs die daarvan nog geen 1% inzien? En dan diagnoses of erger gaan opkleven om groter te lijken? Ik weet dat zelf niet... Maar: action speaks louder than words.
  2. Fundamenteel

    Muziek topic

    Gemaakt door AI cashte de ontwerper tientallen K, over 2 maand. Spread it. 5 zinnen in AI gegeven, 6 cijfers op de bank extra.
  3. ja vaneigenst... Die Europese en Russische joden die al lang uitgeselecteerd zijn zullen natuurlijk nog een pure joodse messias kunnen baren. Neen Jezus is de Messias en Hij profeteerde over deze synagoge van de satan. Ze zijn echt van hun vader den duivel, allemaal. Den inteelt is zo van hun smoel af te lezen. Achterlijk volk.
  4. Ik kan me daar wel iets bij voorstellen ja. Wat ze echter vergeten is dat alle joden antichristenen zijn en hun messias dus de antichrist is. Er is weinig verschil tussen de zionist en de jood. De ene gelooft dat ze recht in eigen handen mogen nemen, de ander gelooft dat ze op instructies van de antichrist moeten wachten. Al wie de talmoed aanhangt gelooft dat ze beter als de hele wereld zijn en iedere niet jood inferieur is en gelijkwaardig aan een dier. Jodendom is een racistisch nazi geloof.
  5. Amen. Daarom mogen we de fout niet meer herhalen en dus geen onderscheid maken tussen zionist of jood. De jood is een religieuze nazi die heropgevoed moet worden zoals de hitler jeugd. Ze lopen hier verkleed als profetenmoordenaars rond, wat al even beledigingd is als als nazi gekleed in Israel te lopen. De wereld is er beter aan toe zonder jodendom, het is een barbaars volk.
  6. zelfs Anne Frank is een pure hoax... Ik heb het boek van ons huishouden met papier en karton meegegeven. De joden hebben heel hun geschiedenis gefrabiceert zodat we vandaag wegkijken bij hun barbaarse methodieken.
  7. Volgens mij hebben ze nog goed wat gerief van de Egyptenaren gestolen. Waardoor de farao dus achter hun aanging. Zelfs de cultuur en scheppingsverhaal stalen ze van de Egyptenaren. Barbaren op en top. Zij stelen alles en na 40j rondzwerven hebben ze dan maar gezegd dat God hen genocide beval om land te roven. Daarom is genocide inherent aan de joodse cultuur.
  8. Onbegrijpelijk dat amper 15 miljoen joden zo een wereldellende kunnen veroorzaken, he? Wij, de overige miljarden, willen nu ook gewoon vrede. Maar dat is onmogelijk zolang er joden zijn die beweren dat ze alles mogen van hun vader den duivel.
  9. ze worden al reeds overal ter wereld afgeteigerd, en terecht! Onze voorouders hebben dat perfide nazituig aka de jood terecht geweigerd. We zien waartoe ze in staat zijn. Vrouw , kind, dier: de jood vermoordt ze allemaal en noemt dat vrede.
  10. Zoveel haat tegen joden verspreiden dat ze overal op hun bakkes krijgen door al wie daardoor beïnvloed wordt. Het zijn echt religieuze nazi die een pak rammel verdienen.
  11. Het nazi moordend tuig, die de joden zijn, gooien huisdieren van de Palestijnen door de ramen weg, of slaan ze dood, als ze de woonst stelen. Nu zijn ze te ver gegaan.
  12. luister: De jood was altijd het probleem. Hitler kwam niet uit het niets he, geef hem maar eens ongelijk vandaag. LUISTER
  13. Wellicht Zolang je de genocide maar niet moet zien en aanhoren he.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies op je apparaat geplaatst om de werking van deze website te verbeteren. Je kunt je cookie-instellingen aanpassen. Anders nemen we aan dat je akkoord gaat. Lees ook onze Gebruiksvoorwaarden en Privacybeleid