Spring naar bijdragen

Alle activiteit

Deze tijdlijn wordt automatisch bijgewerkt

  1. Afgelopen uur
  2. портал эзотерики "vsi.com.ua" это место, где объединены религиозные устои, направления и верования, как единые части Единого. [url=https://vsi.com.ua/][img]https://i120.fastpic.org/big/2022/1028/a8/c2082d627653d26a98a9e27d9b68caa8.jpg[/img][/url] Здесь есть всё для ищущих душевность людей и вы будете удивлены тем, сколько знаний скрыто за его страницами. Этот эзотерический проект - достижение сотворчества многих людей, для кого путь нравственного развития стал целью жития. Здесь добивающийся найдет ответ, а ведающий желает поделиться своим Знанием. Мы приглашаем Вас проследовать к тем,
  3. платформа эзотерики "vsi.com.ua" это место, где объединены духовные традиции, направления и веры, как тождестыенные части Единого. [url=https://vsi.com.ua/][img]https://i120.fastpic.org/big/2022/1028/a8/c2082d627653d26a98a9e27d9b68caa8.jpg[/img][/url] Здесь есть всё для ищущих церковность людей и вы будете изумлены тем, сколько знаний скрыто за его страницами. Этот эзотерический портал - достижение сотворчества многих людей, для кого путь религиозного процесса стал смыслом жизни. Здесь добивающийся отыщит ответ, а знающий готов предоставить своим Знанием. Мы приглашаем Вас присоединить
  4. Vandaag
  5. Beetje als Douglas Adams misschien, na 7,5 miljoen jaar rekenen tot het getal 42 komen.
  6. Zwarte magie bestaat alleen als jij er in gelooft. Mattheüs 9:29. Toen raakte Hij hun ogen aan, zeggende: U geschiede naar uw geloof.
  7. Ja daar ben ik heel tevreden over. Ik neem volledige afstand. Gaan jullie maar dat bijbeltje in de fik steken.
  8. Weet dat het niet de bedoeling van mij is om je gek te verklaren of zo. Ik probeer je alleen wat meer gerust te stellen. Zelf geloof ik weliswaar in demonische machten, maar nog meer in de macht van Jezus zelf. Binnen mijn kerk kennen we ook verschillende zegeningen die je van een priester kan ontvangen om je geest meer tot rust te brengen, waaronder voor je huis. Alleen je moet wel voorkomen dat je in elk angstig gevoel een bovennatuurlijke verklaring zoekt. Dat je bij die vriendin je niet prettig voelt, kan ook gewoon door haar uitstraling komen, gecombineerd met jouw gedachten (en wellicht
  9. Ja Flavi is erg vertrouwd met de rapporteerknop. En vervolgens kan Sjako dan weer 'volkomen neutraal' wel of niet 'ingrijpen'. LOL 😂
  10. ach gut... Ben je weer nsb-er aan het spelen?
  11. Staat in hetzelfde beeld, het is een continu gegeven doorheen de tijd.
  12. Je zult je zoon toch op een gegeven moment los moeten laten en hem z'n eigen keuzes moeten laten maken. Tenzij je hem de rest van zijn leven wil blijven bemoederen en je met zijn leven wil bemoeien. Een waarschuwing: dat kan averechts werken.
  13. Natuurlijk niet. Ook al koos hij een meisje die niet geloofde zou ik er niet zo'n punt van maken. Ik ben alleen bang dat zijn vriendin verboden krachten gebruikt om hem te beïnvloeden.
  14. Wat ik nooit zo goed begrijp: 'christelijke' vrouwen die een kind in deze wereld brengen en dan raar staan te kijken als dat kind geen Jezus kloon blijkt te zijn. Welcome to the real world die iets gecompliceerder in elkaar zit dan de Bijbel schetst. Wat had je precies voor toekomst voor je zoon in gedachten? Een braaf christelijk meisje dat nog net niet koos voor het kloosterleven? Of een eeuwige toewijding aan zijn moeder? Je denkt veel te bekrompen.
  15. Wat jij kan doen is bidden meer niet mevrouw. Ik zal niks van saboteren overwegen. Je kan overwegen je zoon te waarschuwen voor occultisme en zich er niet mee te bemoeien maar hij is waarschijnlijk al gehecht. Als hij van haar houdt. Als ze langskomen kun je misschien uitleggen aan de eettafel, een gelovig gezin bent en liever niet over magie praat. Het is beter als de heks weggaat, en denkt, wat een lieve mensen.
  16. Hij is niet getrouwd met haar of zoiets
  17. Als hij nu zomaar weg gaat of wat dan ook. Dan is hij ook overspeler. Dus hij heeft geen keuze eigenlijk hè. Je kan bidden.
  18. Daarom durf ik dit niet met iemand te bespreken. Het lijkt net of ik gek geworden ben als ik geloof in zwarte magie. Maar die vriendin jaagt mij wel de stuipen op het lijf. Als ik al aan haar denk krijg ik rillingen. Ik was zelf zo gefocust op haar heksengedoe dat het nog geen eens in mij opkwam dat mijn hooikoorts door het weer kwam... Ik kan de hele tijd niet helder nadenken. Aan de ene kant wil ik niet geloven in heksen. Het is namelijk bijgeloof. Maar aan de andere kant krijg ik zo'n onheilspellend gevoel bij die vriendin dat ik denk dat er toch meer aan de hand is. En ik ben bang dat ik n
  19. Wat je kan doen is bidden voor je zoon. Dat zijn pad met haar tot een goed einde komt. Of het nu is na een levenslange huwelijk of over een paar jaar. Als hij al gehecht is met haar .. dan kan je alleen bidden voor goede afloop.
  20. Maar in dat verhaal ging Saul zelf naar een heks om van haar diensten gebruik te maken. Dat is bij @Moederhart niet het geval. De betreffende vriendin heeft schijnbaar een heksenritueel uitgevoerd om haar te willen genezen, zonder dat ze dat wilde. God zal haar dat uiteraard niet aanrekenen. Daarbij was Saul al door God verstoten vóórdat hij naar de heks ging, dus hij zou ook zonder haar te raadplegen waarschijnlijk op die manier zijn verslagen.
  21. Nou, daar zou ik mee uitkijken. Zie het verhaal van de heks van Endor, 1 Samuel 28. Saul ging ook met haar in gesprek omdat hij geen antwoord van God kreeg. Die heks bracht hem in contact met de overleden Samuel en die legde Saul uit dat dit kwam omdat God hem had verstoten. De dag daarop werd Saul's leger door de Filistijnen verslagen en pleegde Saul zelfmoord. Toch maar die vriendin gauw in een kikker veranderen....☹️
  22. лучшие обратные ссылки для продвижения бизнеса [url=https://kwork.ru/links/39773335/1000-obratnykh-ssylok-backlinks]BBCode[/url] закажите обратные ссылки для вывода в ТОП поисковых систем HTML_Code https://linksbuilder.fun/ быстрые обратные ссылки для продвижения 555777rrety6
  23. Zoals @Dat beloof ik ook aangeeft, lijkt het mij wat onwaarschijnlijk dat zij daadwerkelijk middels zo'n ritueel je hooikoorts kan genezen. Daarom bij twijfel gewoon naar de huisarts gaan. Het kan inderdaad letterlijk gewoon toeval zijn; zulke toevalligheden gebeuren aan de lopende band, maar meestal vallen ze niet op. Het kan zelfs een soort omgekeerd placebo-effect zijn: je bent wat angstig voor haar opvattingen en je lichaam reageert daar vervolgens overeenkomstig op. Hoe dat precies dan werkt, weet ik niet, maar je hersenen kunnen echt hele rare fratsen uithalen als je bezorgd of in de war
  24. Denk je werkelijk dat die vriendin jouw hooikoorts, waar je al je hele leven last van hebt, heeft genezen ? Mijn zoon heeft ook hooikoorts en de laatste dagen geen last. Dat komt simpelweg doordat het heeft geregend en er minder pollen in de lucht, zoals hier boven ook al gezegd. Ze heeft dus niets gedaan wart op jou invloed heeft, en kan dat ook niet want al dat gedoe om zwarte magie is onzin. Gewoon je gezonde verstand gebruiken. En anders verander je haar gewoon in een kikker.
  25. Jij noemt jezelf christen maar doet je zoon dat ook? Zichzelf christen noemen?
  1. Meer activiteit laden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies op je apparaat geplaatst om de werking van deze website te verbeteren. Je kunt je cookie-instellingen aanpassen. Anders nemen we aan dat je akkoord gaat. Lees ook onze Gebruiksvoorwaarden en Privacybeleid