Spring naar bijdragen

TTC

Members
  • Aantal bijdragen

    30.913
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

Alles door TTC geplaatst

  1. Ja, mensen zouden kunnen aansluiten op de noösfeer, dat is nog iets van Teilhard de Chardin. Begrijpe wie kan, voor mezelf een groot vraagteken;
  2. Hopper zegt ook dat niemand hoeft te wachten op de wederkomst van Jezus, dat zou immers reïncarnatie impliceren.
  3. Heb je Hopper toch niet voor nodig, waarom zou je hem dan trachten te overtuigen?
  4. Dat is oprecht mooi gezegd, een iets vreedzamer wereld zal wellicht wel niemand iets op tegen hebben.
  5. En waarom precies noodzaak, en niet gewoon wens?
  6. Het is alsof je zegt dat je je dat nog herinnert van voor je hier op aarde geboren bent, dit is opmerkelijk.
  7. Het Dunning-Krugereffect laat toe om te stellen dat er veel niches zijn waarin we ons kunnen vergissen, zoniet verslikken en verstikken.
  8. Nog even en er zijn ook geen wormgaten meer, zodat we ons ook nooit kunnen vergewissen van wat je hier stelt.
  9. Vorige keer een beetje van de wijs dan, omdat je er zelf over begon.
  10. Stel de vraag aan Barbelo en we krijgen misschien weer een ander verhaal, aanvullend wordt het redelijk complex.
  11. Misschien is het wel zoals een mentor eens wist te vertellen, melige woorden zijn gevaarlijk. Gelukkig dat hij dat op een nogal ludieke wijze tot expressie wist te brengen, zodat we er ook hartelijk om konden lachen.
  12. Dan kunnen we rustig verder met het wonder van de waarneming van Judith Wambacq, veel minder dwaas.
  13. We hoeven niet per se wetenschappers te zijn om te kunnen begrijpen dat ‘willekeurig’ redelijk breed geïnterpreteerd kan worden. Dit geldt zeker in een wereld waarin de informatiestromen en bijhorende meningen amper te volgen zijn. Langs de ene kant hebben we middels internet instant toegang tot veel meer informatie dan pakweg veertig jaar geleden, het zegt tegelijk misschien ook dat onze aandachtsfocus kan verslappen.
  14. Misschien dan toch meer iets voor Dan Brown, zolang het maar niet te simpel wordt.
  15. We hoeven niet te verwachten dat het stopt, dat is een voordeel.
  16. Je hebt net nog een bericht ontvangen over je trol zijn, dat verhaal van die geit gaat over de hoorn des overvloeds.
  17. Kennen dat soort religie een beetje, het begint met een geit en iets later krijg je Zeus op bezoek. En ondertussen draait de wereld door, niets helpt.
  18. Het geeft te denken dat IKBENANDERS in dergelijke omstandigheden pleit voor godsdienstvrede, niet mals.
  19. Grosso modo met je eens, mythisch lidmaatschap kan ook een averechts effect hebben. Het is als gewone mensen doodknuppelen met citaten zodat geen ruimte meer bestaat voor enige progressie of andere culturen die au fond misschien net hetzelfde zeggen.
  20. Binnen een onderzoek zijn dat twee verschillende lagen, het is als vragen op welk slot deze of gene sleutel past. Het doet geen afbreuk aan het bestaan van een sleutel, die, in dit geval, als tijdloos kan gepercipieerd worden. Op deze manier ontstaan gegronde redeneringen, op basis van observaties die in wetenschapellijke zin herhaald kunnen worden, wat geen oordeel behoeft. Ja, dat kan toekomen als vrij 'dorre' materie, als mechanistisch zonder gevoel, zonder hart, zonder empathie, nuchter.
  21. Met wortelloos kroos wordt meestal gedoeld op een zeer klein drijvend waterplantje uit de eendenkroosfamilie. Sommige soorten hebben nauwelijks of geen wortels, ze drijven vrij op het wateroppervlak en verplaatsen zich met wind en stroming.
  22. Ja, dat zou wel eens kunnen, je verhaal over slangen vond ik beter.
  23. Variaties zijn altijd mogelijk, het had immers ook B/A+1 kunnen zijn. Hetzelfde anders voorstellen kan enkel maar verwarrend zijn, ook het toepassingsgebied kan immers sterk variëren. Toch weer mooi om zien, hoe je van iets simpels iets vaags weet te maken.
  24. TTC

    Doop

    Soms denkend dat landen nog de moeilijkste opdracht is, want tenslotte, in wat voor wereld kom je dan terecht?
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies op je apparaat geplaatst om de werking van deze website te verbeteren. Je kunt je cookie-instellingen aanpassen. Anders nemen we aan dat je akkoord gaat. Lees ook onze Gebruiksvoorwaarden en Privacybeleid