Spring naar bijdragen

Alle activiteit

Deze tijdlijn wordt automatisch bijgewerkt

  1. Afgelopen uur
  2. Geen idee, hoe zou ik dat kunnen voelen?
  3. Ik voel ik voel wat jij niet voelt … en het is …
  4. Als je nadenkt kan dat alleen in het nu plaatsvinden. Als je voelt kun je alleen gevoelens voelen welke zich nu afspelen. (Maar het nu kun je niet voelen) Als je denkt dan kunnen je gedachten alleen over iets toekomstigs of iets uit het verleden gaan. Het moment nu -het actuele moment- kan op geen enkele wijze gedacht worden.........
  5. Als je nadenkt ben je nooit in het nu Als je voelt ben je altijd in het nu.
  6. Vandaag
  7. drberszu

    adsasfrsd

    https://23baji.com Best Marketing Solutions Platform
  8. cqxwtdnv

    adsasfrsd

    https://live90p.bet Ultimate Finance Portal Central
  9. Ik loop zelf al lang genoeg mee om te weten dat ik hier niets zinnigs aan kan toevoegen, is het dan wel/niet helder?
  10. Tortelduif

    Zondagsrust

    Ter aanvullinhg: Als iemand denkt: „Zondag of zaterdag is de dag van de Heer, dus op dag moet ik mij als christen gedragen”, bestaat het gevaar dat geloof een soort wekelijkse buitenkant wordt. Dan kan iemand op zondag vroom, vriendelijk en devoot zijn, terwijl dat gedrag maandag weer verdwijnt. Dat is precies het soort uiterlijke godsdienstigheid waar Jezus nogal scherp over was. De nieuwtestamentische gedachte is juist veel breder: niet één dag is van God; je hele leven is van God. Paulus zegt bijvoorbeeld: „En alles wat u doet met woorden of met daden, doe dat alles in de Naa
  11. yvsptrne

    adsasfrsd

    https://2222bad.biz Smart Digital Hub Platform
  12. hjljpxay

    adsasfrsd

    https://17bd.best 17bd Online Gaming and Slots
  13. Dag Aristarkos, Ik moet u iets bekennen dat wellicht ongeloofwaardig klinkt na de toon van mijn vorige bijdragen: ik ben, met de jaren, zelf een vrij nuchtere islamcriticus geworden. Het zal u misschien verbazen dat ik dat hier neerschrijf, in een topic waarin ik ogenschijnlijk de tegenpartij verdedig …. maar schijn bedriegt, en soms is het juist de schijn die het hardste bedriegt. Wat mij hier de forumkuil in duwde, was niet een verlangen om voor de islam in de bres te springen. Het was de bewering dat moslims niet in God geloven, zomaar, kaal, zonder nadere toelichting … een uitspr
  14. Tortelduif

    Zondagsrust

    Volgens mij hoeven we hier helemaal geen strijd te maken van zaterdag tegenover zondag. Voor een christen is in principe iedere dag een dag waarop hij de Heer kan dienen, danken, aanbidden en gedenken. Paulus zegt immers: „De een acht de ene dag boven de andere dag, maar de ander acht alle dagen gelijk” (Rom. 14:5). En in Kolossenzen 2:16-17 waarschuwt hij er juist voor elkaar te beoordelen met betrekking tot een feestdag, nieuwe maan of sabbat. Daarom zou ik de vraag niet zozeer stellen: „Waarom is de sabbat vervangen door de zondag?”, maar eerder: „Waarom zou een bepaalde dag voor chris
  15. OpzoeknaarGod

    Zondagsrust

    Hopelijk klinkt mijn oprechtheid en het respect hier doorheen, het is niet mijn intentie anderen in hun geloof aan te vallen, maar wel om het dialoog te openen en het gesprek aan te gaan. Zelf hecht ik enorm veel waarde aan het principe dat geschreven staat in 1 Thessalonicenzen 5:21 (Een vrije vertaling)🙏🏻 “Het Woord van God roept ons ertoe op om dat wat we geloven na te gaan, te onderzoeken, te toetsen en te verifiëren, en te zien wat juist is.” De zondag is voor veel gelovigen een dag die wordt gevierd en onderhouden ter nagedachtenis aan het offer dat de Eeuwige door Jezus Christus v
  16. Dat valt wel mee, alleen tijdens de dag heb ik vaak oordopjes nodig.
  17. Hopenlijk heb je dan genoeg nachtrust gekregen. Dit is een van de wapens die ze inzetten. Je zult er maar naast wonen... Ik denk dat na een week de moskee wel afgebrand wordt.
  18. Ja, volgens het schildpaddendecreet impliceert luisteren het risico dat het morgen weer heel anders kan zijn.
  19. We komen deze nieuwe vijand niet tegen aan de grens om oorlog tegen te voeren. Wanneer de dreiging zich aandient, zullen we als vissen in een school reageren en opgelucht zijn dat de haai een ander te grazen neemt.
  20. Wellicht baseer je je stellingen op het ULYSSES-project van de EU, maar kon ze niet onmiddellijk terugvinden. Maar dat gebeurt wel vaker, in een massa aan informatie kunnnen we ook al eens iets over het hoofd zien. Hoe dan ook, we kunnen slechts hopen dat het geen doemscenario wordt, geen garantie weliswaar.
  21. TTC

    Dierentuinhypothese

    Bij Integrated Assessment (IA) gaat het om een benadering waarbij verschillende kennisgebieden en modellen worden samengebracht. Not my cup of tea, deze week staat immers in het teken van stapelgedichten, de mens centraal, hypergevoelig.
  22. TTC

    Dierentuinhypothese

    Kunst hoeft niet altijd zozeer over Picasso te gaan, het zit immers in de nuances.
  23. Gisteren
  24. Hoe ga je dan waarheid van ketterij onderscheiden? En als je eenmaal weet wie ketterij verkondigt, ga je die dan toch opnemen in je app?
  25. Je mag zeker geld vragen voor uw geleverd werk hoor. 😏 Maar persoonlijk zou ik ze lokken met een gratis app waarin delen betalend zijn. Vergeet zeker niet uw niche te vergroten door te vertalen naar Engels en Frans.
  26. Aha ik snap wat je bedoelt. En dit is iets wat ik misschien beter kan doen. Op dit moment heb ik alleen een kort beschrijving van wie de vader is en uit welke periode de vader komt. Maar hoe jij het uitlegt, dat is zeker een goede verbeterpunt. Ik ga hier werk van maken heel erg bedankt.
  27. Met “theologische status” bedoel ik eigenlijk: hoe moeten we de betreffende auteur theologisch plaatsen en welk gezag heeft hij binnen de christelijke traditie? Niet iedere vroegchristelijke schrijver die je als “kerkvader” aanduidt, heeft namelijk dezelfde status. Er zijn auteurs die breed als orthodox en gezaghebbend worden beschouwd, maar ook auteurs wier leer op bepaalde punten later is verworpen of sterk omstreden is. Daarnaast zijn er auteurs die wel belangrijk zijn voor de kerkgeschiedenis, maar niet daarom automatisch gezaghebbend zijn als uitlegger van de Bijbel. Omdat je de
  1. Meer activiteit laden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies op je apparaat geplaatst om de werking van deze website te verbeteren. Je kunt je cookie-instellingen aanpassen. Anders nemen we aan dat je akkoord gaat. Lees ook onze Gebruiksvoorwaarden en Privacybeleid