Spring naar bijdragen

De drie eenheid is een terechte afleiding uit de bijbel


Aanbevolen berichten

1 uur geleden zei TTC:

In het verleden lijkt dit nogal eens gebeurd te zijn, maar toen wisten we nog niet dat het zich zou gaan herhalen. 

door dat verleden is het gros gebrainwashed de joden als slachtoffer te zien. We zijn er allemaal prooi van geweest. Maar nu zien we allemaal -als we consequent kijken- waar die haat vandaan kwam voor en tijdens wo2.

Link naar bericht
Deel via andere websites
  • Antwoorden 708
  • Created
  • Laatste antwoord

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dit is toch malle praat, vind je ook niet Breuk?  Toen de Geest van God boven het water zweefde, denk je dat God Zelf toen thuis bleef?  Waar dat ook moge zijn?  Het is een wijze van uitdrukken.   Als

Ja hoor, alle niet JG bijbelvertalers zien het fout 😀 Kolossenzen 1:15 zegt: “Hij is het beeld van de onzichtbare God, de eerstgeborene van de hele schepping.” Deze tekst wordt vaak aan

Wat jij bizar vindt qua geloof is hier niet relevant. Hier is het christelijk geloof maatgevend en zijn christenen de doelgroep. Hun behoeften hebben hier daarom voorang op die van jou. Ik mag hier du

Posted Images

8 minuten geleden zei Fundamenteel:

door dat verleden is het gros gebrainwashed de joden als slachtoffer te zien. We zijn er allemaal prooi van geweest. Maar nu zien we allemaal -als we consequent kijken- waar die haat vandaan kwam voor en tijdens wo2.

Een transdiagnostische aanpak is een nobele gedachte, heb echter niet de indruk dat het ABC-complex dan plotsklaps ook verdwijnt.

Link naar bericht
Deel via andere websites
3 minuten geleden zei Fundamenteel:

Ik ben 1 met de bron van overvloed, iedere cel in mijn lijf vibreert op de frequentie van God en alles wat ik onderneem vermenigvuldigt zich.

Zeggen het net, dat ABC-complex verdwijnt niet plotsklaps, vergeet de Schumann-frequentie niet. 

Link naar bericht
Deel via andere websites
12 uur geleden zei najjreb86:

Die van 67 door de vliegvelden van egypte te bombarderen. En die van 1948, door via joodse terroristen de palestijnen op de vlucht te jagen zodat egypte wel moest ingrijpen en dit deed met een mandaat van de arabische coalitie. En die van 2008 welke doorloopt tot vandaag. En waar de terreuraanval van 2023 onder valt.

Ze hebben van de week weer een flottila gekidnapt, in de wateren van kreta nota bene. Ook weer een resultaat vd oorlog die sinds 2008 woedt. 

Dit zijn leugens. Ben je toevallig toch moslim? Kun je zeggen: "Mohammed is géén profeet, en heeft nooit wat geprofeteerd"

De nakba, is volledig het gevolg van landen rondom die het VN besluit om Israel te erkennen als land, en dat Engeland zijn beheer overdroeg aan Israel, niet te erkennen. Israel -moest- zich verdedigen om te voorkomen dat de wonende en gevluchte joden vermoord zouden worden. Je leugen is volkomen DOORgeprikt.

De terreuraanval is ook een leugen. 7 oktober, was volledig het gevolg van muselmannen agressie die vonden en vinden dat alle joden van de aarde moeten, want de bomen gaan eht zeggen, er staat een jood achter mij verscholen, dood hem. Het heeft NIETS met een stukje grond Israel te maken. 1400 joden vermoord, burgers! En de reactie is logisch. Zelfs in Islamitisch recht is dat normaal, alleen in Islamitisch recht als er 1400 van mij sterven, mogen er maximaal 1400 van jou sterven. En dat is natuurlijk NIET recthvaardig! Proportioneel, is hier sharia-proportioneel. Als we zo deden met Duitsland, dan had het fascime nog steeds geregeerd. Of met Japan, die net als Duitsland vond dat zij de Godenverkozenen waren (en duitsland de evolutie-verkozenen)

Flotilla??? Serieus, een varende hoerentent die jouw retoriek zonder basis gewoon loopt te roepen? Israel heeft -nooit- intentie gehad om unilateraal een oorlog te beginnen. Alles wat zij doen, is hun moederland bewonen, waar zij van af stammen, genetisch bewezen ook. En geen optie 'om terug te gaan' naar Europa, India enzovoort, waar anti-semitisch welig tiert. Want zeg eerlijk, alle wereldproblemen, zijn en waren toch 'vanwege de joden'? Precies, en daarom wonen zij daar weer. Waarom ga jij niet in het Midden-Oosten wonen, als je vindt dat daar alles goed in elkaar steekt? 

 

Ik zie al waar je staat.

Link naar bericht
Deel via andere websites
17 minuten geleden zei distazo:

En de reactie is logisch.

Neen de oorlogsmisdaden zijn niet logisch.

Je straft een hele populatie voor wat 1 organisatie doet.

Waarom staat iedereen zo op zijn achterste poten als er "jodenhaat" manifesteert, maar dehumanisatie van moslims en christenen is "logisch" als ze Palestijn zijn.

 

Link naar bericht
Deel via andere websites
39 minuten geleden zei Fundamenteel:

Neen de oorlogsmisdaden zijn niet logisch. Je straft een hele populatie voor wat 1 organisatie doet. Waarom staat iedereen zo op zijn achterste poten als er "jodenhaat" manifesteert, maar dehumanisatie van moslims en christenen is "logisch" als ze Palestijn zijn.

Is het nu logisch of niet, je spreekt wartaal.

Link naar bericht
Deel via andere websites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gast
Antwoord op deze discussie...

×   Plakken als rijke tekst.   Opmaak herstellen

  Er zijn maximaal 75 emoticons toegestaan.

×   Je link is automatisch geïntegreerd.   In plaats daarvan als link tonen

×   Je voorgaande bijdrage is hersteld.   Tekstverwerker leegmaken

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen in vanaf URL.


×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies op je apparaat geplaatst om de werking van deze website te verbeteren. Je kunt je cookie-instellingen aanpassen. Anders nemen we aan dat je akkoord gaat. Lees ook onze Gebruiksvoorwaarden en Privacybeleid