Spring naar bijdragen

Alle activiteit

Deze tijdlijn wordt automatisch bijgewerkt

  1. Afgelopen uur
  2. Alweer sterk, heb je ooit al een boek gelezen?
  3. Ja, kan je op menselijke vragen ook antwoorden? Op small talk? Pas dan weten we of je menselijk bent. Hoe is het verder? Wat voor werk doe je? Hoe heten je begeleiders in het zottenhuis?
  4. Voor het totale plaatje werd een topic opgestart, naar we mochten verwachten totaal mismeesterd. Is er je nog steeds niets opgevallen, doe dan verder zoals je bezig bent. Wat bedoel je met CL, is dat Champions League?
  5. Het ging mij om het totale plaatje, namelijk dat jij altijd van de hak op de tak springt. Lees dit topic eens door, je reageert in 2026 zelfs op mensen die in 2023 iets geschreven hebben (!)Dus of je bent echt en dan ben je IQ matig niet zo goed, zelfs matig. OF je bent niet echt en je reageert gewoon zoals een bot zou doen. Dan is het even stil in dit topic en dan reageer je enkel om weer wat reuring in de zaak te krijgen. Of Atlas en Zeus verwantschap hebben? Dat kan, ze bestaan allebei niet namelijk. Het zou me verder ook mijn reet roesten. Heel soms denk ik dat je menselijk
  6. Nee, je verwijst naar Plato, Pythagoras en Zeus in dezelfde zin, en dan denk je dat normale mensen ernstig gaan reageren? Maar zoek het eerst eens op, of het ergens steek houdt dat Atlas en Zeus verwantschap hebben, dan leer je nog eens wat.
  7. Ik heb niks geschreven over een allegorie van Plato.. Ik liet zien hoe jij van de hak op de tak springt, precies zoals een bot zou doen. En dat als je een menselijke vraag stelt zoals "wie won in 1995 de CL" dat je hier niet op antwoord. Omdat een BOT nou eenmaal niet over die menselijke vaardigheden beschikt, om small te talken.. Je kan ook gewoon een autistische mongool zijn, dat zou jouw antwoorden ook kunnen verklaren.
  8. Je begint zelf over de allegorie van Plato, zelfs het simpelste meetkundig inzicht ontbeert je. Welke ervaring heb je gehad, dat de poes van Ome Willem in een boom zat misschien? Naargelang het perspectief van beschouwing heeft een vierkant meer dan vier kanten, je kan immers van buitenaf of van binnenuit kijken. In die zin worden conventies opgesteld, zodat een rechte lijn gewoon een rechte lijn is. Maar op een bol is een rechte lijn niet mogelijk, enkel een snijpunt. Nu goed?
  9. Je kan gewoon niet inhoudelijk reageren. Haalt er alles bij.. Kan je wel gewoon vragen beantwoorden? Wie won in 1995/1996 de CL voetbal? Hoeveel kanten heeft een vierkant?
  10. Nogmaals, waar worden we al geconfronteerd met de islam? En welke islamitische feesten worden we al verplicht te vieren. In mijn provincie nog niks.. Terwijl Fortuyn lang geleden al waarschuwde voor islamisering van de samenleving en Wilders dit stokpaardje ook al doodgereden heeft. Allemaal bangmakerij dus.
  11. Sterk, klopte het niet misschien, of ben je gewoon te lui om je hersenen een keertje te gebruiken?
  12. Ach, lik mijn bolle reet.. Sjako, waarom sta je een bot toe om al jaren je fora te verzieken?
  13. Hebben het deze week nog gehad over het idee dat een driehoek zowel een vierkant als een cirkel kan zijn, maar dat was in een omgeving waar dialoog onder mensen wel mogelijk is. Ja, je mag het aanvullen, Atlas was de kleinzoon van Zeus, niet?
  14. Die mensen zijn jouw broeders en zusters niet. Je spuugt op ze, en doet alsof ze allemaal niet op de goede Weg zitten. Want "het juiste pad is eenzaam en nauw de poort"... Je begrijpt weinig tot niks van de Bijbel en het geloof.. Vandaar jouw gedweep met "eenzaam is het", terwijl de Bijbel het juist heeft over gemeenschap, Paulus stelde dat de gemeente was als vingers aan een hand. Iedereen had elkaar nodig etc.. Ga jij naar de kerk? Zo nee, dan begrijp je weinig van de Bijbelse boodschap. En misbruik je de namen enkel voor jouw eigen soort evangelie. Welke gnostisch is (enkel door kennis
  15. Variaties en archetypen in overvloed, net zoals syntheses die als bij wonder steeds verdwijnen. Periodieke bloedcontrole niet echt wat je super wil noemen, opvolging vereist.
  16. Vandaag
  17. Ik kom niet voor gelovigen op, het geloof zelf is een geschenk van God. Waarom zou ik mijn broeders en zusters afwijzen? En ja, er zijn ook dwalende broeders en zusters.
  18. Kan je ook eens inhoudelijk reageren dan? Beantwoord de vragen "hoe gaat het met je TTC, welk werk doe je, hoe oud ben je, wat is je familiestatus".. Dan pas weet ik zeker dat je wel of geen bot bent. Er is nog geen enkele reden voor mij om aan te nemen dat je een werkelijk mens bent.
  19. Hou het nog even vol, en je begint zelfs andere mensen voor robotten te verslijten. Sterkte, traag van begrip kan ook.
  20. Als de meerderheid niet consistent meedoet of verdeeld is, wordt de minderheid automatisch invloedrijker. In de meeste sociale systemen hoeft maar een klein percentage (soms ~10–30%) overtuigde deelnemers aanwezig te zijn om een bredere omslag in gedrag of normen te veroorzaken, omdat anderen zich aanpassen aan wat dominant lijkt. Dat jij anderen verkondigt om de kop maar vooral in het zand te steken doet daar niks aan af. De kop in het zand betekent vaak praten met de kont.
  21. Zonder begrijpend lezen kan je niks... Stel dat ik een brief schrijf aan Jopie, en jij haalt er 1 zinnetje uit. Dan kan je er van alles mee doen, zonder dat je daarmee aan dat zinnetje recht doet. Zo ook met hoe jij met brieven van Paulus omgaat. Een zin haal je eruit, je hebt er een hele verhandeling over. Maar als je vers 1 en 2 erbij pakt en de rest van de versen dan bedoelde Paulus er iets heel anders mee dan wat jij schreef.. Volgens mij heb jij je school nooit afgemaakt en daarom een hekel aan "verstandelijke" dingen. Daarom doe je alsof er ook zoiets als geestelijk verstaan is
  22. Om er enigszins van gespaard te blijven kan je misschien beter over coprolieten beginnen, het is amper nog geloofwaardig.
  23. Dit bedoel ik dus. Eerst beaam je dat de Bijbel vele verstaanslagen heeft en vervolgens beweer je glashard dat "begrijpend lezen" de enige verstaanslaag is. Je spreekt jezelf dus tegen...... Voorts is het bij het grootste gedeelte van de (serieuzere) gelovigen bekend dat Paulus' brieven er eerder waren dan de Evangeliën. Net zoals dat het bekend is dat de schrijvers van de Evangeliën geen (rechtstreekse) discipelen van Christus waren. Dat zijn allemaal van die uitgekauwde argumenten waar gefrustreerde geloofsverlaters mee aankomen. Schijnbaar bedoeld als argument naar de ander
  24. En waar is dit precies het geval in Nederland? Vieren we al suikerfeest? Lopen onze vrouwen al in Boerka's etc? Mogen christenen enkel de koran lezen en niet de bijbel? Ik ben atheist en heb serieus nog nooit iets gedaan dat islamitisch is of genoemd kan worden. Terwijl ik wel op tweede pinksterdag vrij moet zijn, en op hemelvaartdag, en bij kerst.. Dus stel je niet aan, en besef dat het allemaal angstzaaierij is. Waar bepaalde mensen en politici hun geld mee verdienen.
  25. Bij jou niet inderdaad. In veel systemen (waaronder die van de democratie) kan een significante minderheid al genoeg zijn om disproportioneel veel invloed te krijgen, zeker als de omstandigheden goed liggen.
  26. Daar gaat het niet om. Trouwens, al sinds de pruimentijd doet men alsof "over zoveel jaar is Nederland een moslimland geworden"... En wat blijkt, zelfs nu nog slechts 6% van de mensen in NL is moslim.. Dus houdt eens op met je domme eenmansoorlog tegen moslims.
  27. Tot in de pruimentijd dan. Kijk eens naar je eigen taalgebruik op dit forum... Menig moderator had jou al lang een schop onder je reet gegeven.
  1. Meer activiteit laden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies op je apparaat geplaatst om de werking van deze website te verbeteren. Je kunt je cookie-instellingen aanpassen. Anders nemen we aan dat je akkoord gaat. Lees ook onze Gebruiksvoorwaarden en Privacybeleid