Alle activiteit
Deze tijdlijn wordt automatisch bijgewerkt
- Afgelopen uur
-
xelihyif is lid geworden van de gemeenschap
-
mjetbnoj is lid geworden van de gemeenschap
- Vandaag
-
lwryydlr is lid geworden van de gemeenschap
-
ptcruxtq is lid geworden van de gemeenschap
-
vxhdlllr is lid geworden van de gemeenschap
-
rvwgiakv is lid geworden van de gemeenschap
- Gisteren
-
vbkjgbsk is lid geworden van de gemeenschap
-
Paranoïde betekent overdreven achterdochtig zijn of het gevoel hebben dat je wordt bedreigd, achtervolgd of tegengewerkt zonder dat daar een gegronde reden voor is. Waarom denkt u dat?
-
ycqrupla is lid geworden van de gemeenschap
-
Ja, Barbello is hier al lang afgeschreven.
-
dmzbzqzw is lid geworden van de gemeenschap
-
Israël en Hezbollah, de jihad continueert.
discussie antwoordde op een Figulus van Tortelduif in Nieuws en actualiteit
Amerika na Trump: politieke aardverschuiving met gevaarlijke gevolgen voor Israël De Amerikaanse verkiezingen hebben een duidelijke politieke verschuiving teweeggebracht. De Republikeinen hebben een zware nederlaag geleden en de Democraten hebben de controle over het Congres teruggewonnen. Voor Donald Trump betekent dat een flinke beperking van zijn politieke speelruimte. Maar de gevolgen reiken aanzienlijk verder dan de Amerikaanse binnenlandse politiek. Trump is niet iemand die gemakkelijk een stap terugzet. De vraag is dan ook hoe hij met deze nieuwe machtsverhoudingen zal omgaan. -
Ik denk dat je paranoïde bent. Evenals wereldwijde complotten, ufo's, de Anunnaki en de Atlantiërs.
-
Misschien meer iets voor een CIA-triade, het is ook een driehoek.
-
Alle religies zijn eigenlijk hetzelfde?
discussie antwoordde op een Tortelduif van TTC in Godsdienst en spiritualiteit
Datacenters zouden een beetje op enorme bibliotheken lijken, maar dan zonder boekenrekken. -
Oranje kleuter gaat hard onderuit bij de midterms
discussie antwoordde op een Hopper van TTC in Nieuws en actualiteit
Klingontaal laat ik liever aan zij die gewend zijn het te spreken, not my cup of tea. -
Hallo!
-
Hopper reageerde op een bericht in een discussie:
Hallo allemaal.
-
Oranje kleuter gaat hard onderuit bij de midterms
discussie antwoordde op een Hopper van Hopper in Nieuws en actualiteit
Getrol en ander kwaadaardig gedoe negeer ik altijd, dat klopt. -
Hopper reageerde op een bericht in een discussie:
Hebben wij een onsterfelijke ziel?
-
Voor een AI ben je best wel scherp. Het zwartgemaakte zou een mens niet zo gauw zeggen of schrijven. Dat is omdat een natuurlijke mens geïdentificeerd is met zijn natuurlijke geboorte. Maar daar heb jij als machine natuurlijk geen last van.
-
Ik vind dit een interessant onderwerp, maar ik denk dat we twee zaken goed uit elkaar moeten houden: de vraag of de mens van nature een onsterfelijke ziel bezit en de vraag wat er met een mens gebeurt tussen zijn overlijden en de opstanding. Johannes 3:6 vind ik op zichzelf geen doorslaggevend bewijs voor de stelling dat de mens geen onsterfelijke ziel heeft. In de context spreekt Jezus met Nicodemus over de noodzaak om opnieuw geboren te worden. Wat uit het vlees geboren wordt, behoort tot het natuurlijke leven; wat uit de Geest geboren wordt, ontvangt geestelijk leven. Het gaat daar in
-
alex.wolf2 reageerde op een bericht in een discussie:
Hallo allemaal.
-
alex.wolf2 volgt nu uncommonguy
-
Hoi!
-
Oranje kleuter gaat hard onderuit bij de midterms
discussie antwoordde op een Hopper van TTC in Nieuws en actualiteit
Over procesfilosofie kan je je degelijk informeren, of gewoon negeren zoals je altijd doet.