Spring naar bijdragen

fruitalchemist

Members
  • Aantal bijdragen

    6
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

  1. nee ze zijn alle anders... jesus was zijn zoon, een mens op aarde. god is de schepper... en de heere koning is zijn representatie op aarde. het veboden dat hij als beest op aarden staat. zijn taak om altijdt uit goedheid te handelen. niet van zijn naam eten... god is de schepper... genesis...(na de schepping komt hij niet meer voor) daarna gaat het over op de heer. pas veel later komt jesus in beeldt. niet met woorden spelen.. god is god. ik spreek hem aan met heiliger dan heiligniss,want zo spreek je een god aan. en verwar ik hem niet met iemand a
  2. ja als je denkt dat een appel verboden is..,en vlees goed lekker en gezond is, dan kom je niet ver. je kan vlees en fruit als voorbeeldt nemen goed en kwaad,en bijna alles er mee vergelijken. licht en schaduw werkt ook. mensen vlees te eten geven en het fruit weg nemen zou niet goed zijn. duz hij geeft ons vrij van de boom des levens te eten als wij daar voor kiezen. En de slang zei: “Gij zult zeker niet sterven, want op de dag dat gij daarvan eet, zullen uw ogen geopend worden, en gij zult zijn als goden, die goed en kwaad zelf bepalen.” Zo wordt het geheim van de Boo
  3. ken je het verschill tuzen fruit en vlees? zo moet je porno ook behandelen. is het vlees porno. of fruit porno. figuurlijk dan.
  4. Regel een niet van de kennis van goed en kwaad eten: En de slang zei: “Gij zult zeker niet sterven, want op de dag dat gij daarvan eet, zullen uw ogen geopend worden, en gij zult zijn als goden, die goed en kwaad zelf bepalen.” Zo wordt het geheim van de Boom der Kennis geopenbaard: niet dat de vrucht zelf kwaad was, maar dat de mens verlangde te oordelen los van God. Want voor zichzelf te bepalen wat goed is en wat kwaad, dát is de wortel van de zonde. En zie, de verdraaiing van kennis verscheen: het kwade goed noemen, en het goede kwaad. Te zeggen: “vlees is goed tot spijze,”
  5. dit experiment: is niet echt het bewijs van god zijn bestaan,maar wel van de blauwdruk van het universum. dit overtuigdt mij ervan dat god het universum heeft geschapen. (is wel in het engels)
  6. goed is goed..(heer van fruit en goedheid) satan is slecht..(heer van vlees en slechtheid) de duivel is nog erger.(marteling,opsluiting,in de brand steken..) satan is gevuild slecht.. maar de duivel is meester van hell.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies op je apparaat geplaatst om de werking van deze website te verbeteren. Je kunt je cookie-instellingen aanpassen. Anders nemen we aan dat je akkoord gaat. Lees ook onze Gebruiksvoorwaarden en Privacybeleid